جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران


جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران
منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش خبرگزاری رسا، نخستین فراخوان شعر، داستان، نمایشنامه و خاطره با عنوان «آزاد» مثلِ «آزاده» با محوریت ادبیات کودک و نوجوان و با هدف الگوسازی و آشنایی با سبک زندگی آزادگان برگزار می­شود.

 فراخوان شعر

ضرورت برگزاری این فراخوان به خاطر لزوم‌ آشنایی نسل نو انقلاب با دستاوردهای معنوی آزادگان، ضرورت توانمندسازی کودکان و نوجوانان در تنگناها، لزوم کاربست مهارت‌های مربوط به خود‌سازی در زندگی، لزوم به وجود ‌آمدن و تقویت روحیه همدلی و صمیمیت، ایثار، گذشت، آرامش، امید و نشاط و  لزوم گسترش الگوسازی از قهرمان‌های واقعی است.

 

همه موضوعات که به دوران اسارت و پایداری آزادگان مربوط باشد اعم از دفاع از ارزش های الهی و ملی، دفاع از ایمان و باورها، دفاع از وطن، شرح صدر و صبر، عزت مندی، خلاقیت و ابتکار، دانش و مهارت آموزی، وحدت و همدلی و همیاری و غمخواری، مدیریت و رهبری، صمیمیت و برادری، ایثار و فداکاری، امید و نشاط و آرامش، برخورد با تبلیغات رسانه ای در اردوگاه و مدیریت مصرف موضوع این فراخوان هستند.

 

خط مشی‌ این فراخوان، توجه به ابعاد انسانی و ارزشی آزادگان و  معرفی الگوهای شاخص است و مهلت ارسال آثار تا پایان خردادماه تعیین شده است.

 

هزینه سفر به عتبات عالیات، سکه، تبلت و جوایز دیگر و همچنین چاپ آثار برگزیده از جمله جوایز و امتیازات این فراخوان اعلام شده است.

 

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت فراخوان به نشانی اینترنتی www.azadegan-farakhan.ir مراجعه و یا با شماره 88807046 – 021 تماس بگیرند.

 

 دبیرخانه فراخوان «آزاد» مثلِ «آزاده» واقع در تهران، خیابان انقلاب، بین میدان فردوسی و خیابان استاد نجات الهی، کوچه نیایی، پلاک 8 واقع شده است.

 

شایان ذکر است، این فراخوان به همت مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان برگزار می­شود و شرکت عموم در آن آزاد است.

نظرات (۱)

نمیشهمهلتش روبیشترکنید

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.


جشنواره خبر | wwww.jashnvarekhabar.ir